پرفروش ترین
آخرین مطالب

مقاله

 
on line abortion pill i need to buy the abortion pill abortion pill
dating site for married people married affairs sites infidelity signs
will my wife cheat again when your husband cheats open

55 - انکر های شیمیایی فیشر (قسمت اول )

55 - انکر های شیمیایی فیشر (قسمت اول )


از آنجا که برخی از اتصالات ملزم به تحمل بارهای دینامیکی باشند لذا در این موارد ترجیحا بهتر است از انکر های شیمیایی استفاده شود
این مدل از انکر های فیشر به دو گروه
  • انکر کپسولی فیشر
  • انکر تیوپی فیشر

موار د استفاده از انکر شیمیایی

  • هنگامی که قطر سوراخکاری هایی که انکر باید کارگذاری یا تزریق گردد متفاوت باشد و استفاده از انکر های  کپسولی شکل به صرفه نباشد از مدل تیوپی استفاده میشود.
  • در مواری که نیاز به کاشت میلگرد در بتن با سایزهای بالا و یا درون سوراخ های غیر استاندارد باشد حتما باید از مدل تیوپی استفاده کرد.
  • هنگامی که عمق سوراخ کاری متفاوت و یا زیاد باشد استفاده از از مدل کپسولی صرفه اقتصادی ندارد .

به طور کلی از بیان این موارد ذکر شده می توان دریافت که از مدل کپسولی برای مواردی که قطر و عمق سوراخ کاری مشخص باشد استفاده می شود هم چنین برای مدل های کپسولی از رادهای محصوص با سایزهای مشخص استفاده می شود. مثلا برای کپسول مدل RM24 از راد با سایز 24*300 می توان استفاده نمود

همانطور که مدل های کپسولی سایزهای مشخص دارند مدل های تیوپی نیز در حجم های متفاوت تولید می شند بنا بر این برای انکر های تزریقی باید از دستگاه تزریق (GUN) استفاده نمود که نوع این دستگاه با توجه به اینکه تیوپ تکی یا دو گانه باشد متفاوت خواهد بود .

لازم به ذکر است که انکر های شیمیایی بیشتر در بتن استفاده می شوند با این استثناء که برخی از انکر های تزریقی یا تیوپی مخصوص بکارگیری در مصالح نرم مانند سفال هستند.

از مهم ترین مزیت های انکر های شیمیایی وارد نکردن فشار به بتن می باشد زیرا این انکر ها به عنوان رابط بین بتن و راد و یا میلگرد می باشند بنابر این اگر نیرویی به بولت وارد شود ابتدا این نیرو به انکر و سپس به بتن وارد می شود. به همین علت بیشتر سعی می شود از انکرهای شیمیایی در مواردی که بار دینامیکی یا تنش بالا داریم استفاده گردد. به عنوان مثال اگر از انکر فلزی در مصالح نرم مانند سفال استفاده  شود سفال خرد خواهد شد اما استفاده از انکر شیمیایی مانع فشار به آن می شود.

هم چنان که اشاره شد از مدل تزریقی برای مواری با عمق سوراخ کاری زیاد می توان استفاده نمود . کاشت میلگرد فونداسیون یکی از رایج ترین موارد استفاده از آنهاست . مدل های FIS EM , FIS V از بهترین انکرهای شیمیایی برای کاشت میلگرد هستند .

از دیگر مزایای انکر تزریقی این است که پس از هر بار تزریق و بستن کارتریج می توان با تعویض Mixer دوباره از آن استفاده نمایید.

و در انتها

  • در هنگام استفاده از انکر شیمیایی این نکته مهم است که هم راد و هم میلگرد باید به صورت چرخشی وارد حفره شوند
  • سوراخ ایجاد شده از قطر راد و یا میلگر باید بیشتر باشد به عنوان مثال برای RM 24 و راد 24*300 باید مته 28 استفاده شود و یا برای کاشت میلگرد 25 باسد از مته 40 استفاده کرد

برای اطلاع از مدل های مختلف انکر شیمیایی فیشر کلیک کنید

با تشکر 

ایران بوش

www.iranbosch.com

where can i buy abortion pills

http://www.extrageek.com/template/default.aspx?an-abortion-pill abortion pill online purchase
on line abortion pill cytotec abortion abortion pill
is there a generic for bystolic bystolic coupon save up to $20 bystolic manufacturer coupon
تعداد بازدید : 8958
نام  
ایمیل  
وب سایت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای ایران بوش محفوظ می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت آبی