پرفروش ترین
آخرین مطالب

مقاله

 
on line abortion pill i need to buy the abortion pill abortion pill
dating site for married people married affairs sites infidelity signs
will my wife cheat again when your husband cheats open

34 - دستگاه جوش هل وی helvi

34 - دستگاه جوش هل وی helvi
دستگاه های جوشکاری اینورتراینورتر جوشکاری نوعی دستگاه جوش است که قادر به فراهم آوردن یک جریان فرکانس بالا برای جوشکاری است. این دستگاه ها با استفاده از یک گروه از یکسو کننده ها و سوئیچ های حالت جامد، جریان ورودی متناوب (AC) 60 هرتز را به جریان خروجی مستقیم (DC) فرکانس بالاتر تبدیل می کنند . بسیاری از کارگاه های جوشکاری و تولیدی به علت کاهش هزینه های بالقوه و صرفه جویی در فضا از دستگاه های اینورتر استفاده ی کنند. همچنین بسیاری دیگر به علت سبکی وزن و قابل حمل بودن اینورتر ها رو به استفاده از این دستگاه ها آورده اند.

دستگاه های جوش کاری هل - وی در مقایسه با دستگاه های جوش سنتی به طور قابل توجهی
سبک تر و مصرف برق کمتری دارند.
دستگاههای جوشکاری سنتی با استفاده از یک هسته ترانسفورماتور آهنی بزرگ، جریان الکترویکی متناوب -AC- 60 هرتز با شدت کم و ولتاژ بالا را به جریان الکترویکی متناوب-AC- 60 هرتز با شدت بالا و ولتاژ کم تبدیل می کند. سپس از یک یکسو کننده برای تبدیل جریان متناوب -AC- به جریان مستقیم -DC- مورد استفاده درفرآینده جوشکاری استفاده می گردد. دستگاه جوشکاری اینورتر ابتدا با استفاده از یک یکسو کننده جریان ورودی متناوب -AC-  60 هرتز را به مستقیم -DC- 60 هرتز تبدیل می کند. سوئیچ های حالت جامد جهت تبدیل ورودی با فرکانس پایین به خروجی با فرکانس بالا استفاده می شود. فرکانس خروجی معمولا بین 10000 تا 20000 هرتز است، گرچه فرکانس های100000 هرتز نیز امکان پذیر است در نهایت جریان الکتریکی با فرکانس بالا و شدت کم توسط یک ترانسفورماتور به جریان الکترونیکی مستقیم -DC- با شدت بالا تبدیل می شود.
اینورتر های جوشکاری هل - وی در مقایسه با دستگاه های سنتی جوشکاری دارای چندین  مزیت می باشد. در هر دو ، ترانسفورماتور برای تبدیل جریان ورودی به جریان مناسب جوشکاری مورد نیاز است، اما این تبدیل در دستگاه اینورتر موثر و در فرکانس های بالاتر انجام می شود ، در نتیجه در دستگاه اینورتر می توان از یک ترانسفورماتور آن کاهش قابل ملاحظه ای می یابد. به علت اینکه ترانسفورماتور کارآمد تر است، انرژی کمتری را به صورت گرما از دست می دهد و مصرف برق نیز کاهش می یابد.
با توجه به فرکانس بالا رد دستگاه های اینورر ، قوس جوشکاری پایدار تر است . یک نرم افزار کامپیوتری به طور مدام بر جریان و ولتاژ فرآیند جوشکاری نظارت دارد و آن را تنظیم می کند و در نتیجه قوس یکنواخت می ماند و هم چنین مواد مصرفی جوشکاری از قبیل الکترود ، سیم جوش و گاز محافظ به طور معمول نسبت به زمان دستگاه های سنتی جوشکاری، مصرف کمتری خواهد داشت . تنظیمات جریان و ولتاژ جهت مواد و ضخامت های مختلف امکان کنترل بهتر فرآیند جوشکاری را به جوشکار می دهد. همچنین امکان استفاده از یک اینورتر جهت انجام همزمان فرآیند های جوشکاری الکترود دستی -جوش برق- ، جوشکاری TIG -آرگون- و جوشکاری MIG -CO2-  وجود دارد.
کاهش اندازه ، وزن و مصرف برق دستگاه های جوشکاری انورتر هل - وی نسبت به دستگاه های جوش سنتی سبب محبوب شدن آنها جهن کاربردهاییی است که ابعاد، وزن و مصرف بالای برق مانع کار جوشکار بوده است. اینوترها معمولا در واحد های تعمییر و نگهداری ماشین آلات و تعمییرگاهای خودرو استفاده می شود.
به طور خلاصه می توان گفن مزیت دستگاه های اینورتر هل - وی بر دستگاه های سنتی جوش کاری
  1. وزن کمتر
  2. حجم کمتر
  3. حمل و نقل آسان تر دستگاه
  4. مصرف برق کمتر
  5. مصرف کمتر الکترود ، سیم جوش و گاز محافظ
  6. قوس نرم و پایدار
  7. امکان تنظیم دقیق تر جریان الکتریکی

برای مشاهده انواع دستگاه جوش هلوی کلیک کنید

با تشکر

ایران بوش

WWW.IRANBOSCH.COM


pill for abortion online buy the abortion pill online order abortion pill

where can i buy abortion pills

http://www.extrageek.com/template/default.aspx?an-abortion-pill abortion pill online purchase
on line abortion pill i need to buy the abortion pill abortion pill
buy abortion pill abortion pill abortion pills
married men having affairs what to do when husband cheats reasons why women cheat
lilly cialis coupons redsoctober.com coupons for drugs
average cost of abortion history of abortion pro abortion arguments
تعداد بازدید : 5250
نام  
ایمیل  
وب سایت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای ایران بوش محفوظ می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت آبی