پرفروش ترین
آخرین مطالب

مقاله

 
on line abortion pill i need to buy the abortion pill abortion pill
dating site for married people married affairs sites infidelity signs
will my wife cheat again when your husband cheats open

32 - چکش تخریب بوش gsh 27 vc

32 - چکش تخریب بوش gsh 27 vc


شرکت بوش از پیشگامان طراحی و تولید چکش های تخریب در دنیاست که همواره تلاش می کند با نوآوری و بهره مندی از برترین تکنولوژی ها ، محصولاتی منطبق با نیاز کاربران و با بهترین تناسب میان قیمت و کارایی به بازار عرضه نماید. چکش 27 کیلویی زرد رنگ بوش که به نام پیکور بوش در بازار شناخته می شود، سال ها شناخته شده ترین ابزار تخریب الکترونیکی سنگین در بازار جهان بود.با گذشت زمان و تغییر خواسته ها و انتظارات مشتریان و دستیابی بوش به تکنولوژی های پیشرفته تر ، این شرکت نسل جدیدی از این ابزار را به بازار عرضه کرده است.
پیکور 27 کیلویی جدید بوش با رنگ آبی، نسل جدیدی از این محصول است که با توجه به کارایی و توان آن ، هنوز رقیبی یارای برابر با آن راندارد. در این مقاله به برخی ویژگی های این دستگاه که قدرتمند ترین چکش الکترونیکی دنیاست، اشاره می کنیم:
با لاترین نرخ تخریب
موتور 2000 واتی این دستگاه می تواند 1000 ضربه در دقیقه به سطح کار وارد نماید که هر ضربه آن قدرتی برابر 66 ژول دارد. این موضوع باعث شده تا gsh 27 vc قدرتمند ترین دستگاه دنیا در این گروه باشد.
طراحی مناسب و طول عمر بالا
به دلیل طراحی مناسب دسته ها و بدنه دستگاه کاربر می تواند با توجه به نیاز، از دستگاه برای تخریب در زوایای مختلف استفاده نماید. از دیگر ویژگی های این دستگاه طراحی خاص آن هم برای کاربران راست دست و هم برای کاربران چپ دست است که با توجه به قرار گیری کلید استارت روی دسته، کار را برای کاربران خود بسیار راحت نموده است . علاوه بر آن دسته ارگونومیک نرم و ضد لرزش این محصول، کار با آن را حتی بدون دستکش بسیار راحت کرده است. نکته دیگر در رابطه با کار  این دستگاه وزن کمتر نسبت به دستگاه های رقیب و پایین بودن مرکز ثقل این دستگاه است که این ویژگی ها نیز منجر به راحت تر شدن کار با آن می شود.
سر خوردن و زمین خوردن دستگاه و آسیب رسیدن به بدنه و دسته آن از جمله مشکلاتی است که کاربران هنگام تکیه دادن دستگاه به دیوار با آن مواجه اند؛ شرکت بوش با ایجاد شیارهایی بر  روی بدنه این دستگاه توانسته است این مشکل را بر طرف نماید استفاده از آلومینیوم و استیل  سخت در بدنه و مکانیزم ضربه زنی  این دستگاه نیز طول  عمر بالایی را برای gsh 27 vc به همراه آورده است.
لرزش کمتر و افزایش زمان کار با دستگاه
یکی از برتری های عمدا پیکور بوش کاهش قابل ملاحظه لرزش، افزایش قدرت و زمان کار با آن است. دسته ضد لرزش و ضربه گیر بادی یلند تر نسبت به نسل قبلی این دستگاه باعث شده آن 50 درصد کمتر از نسل قبلی و 27 درصد کمتر از نزدیکترین رقیب خود باشد. بر اساس استانداردهای اروپایی مدت زمان کار با این دستگاه با توجه به میزان لرزش آن شش برابر بیشتر از نسل قبلی و دو برابر بیشتر از نزدیکترین رقیب است. واضح است که این مسئله اولا منجر به حفظ سلاتی کاربر و ثانیا منجر به کاهش هزینه های پروژه به دلیل افزایش مدت زمان کار با آن می شود.
در مجموع نتیجه کار با این ابزار رضایت کامل کاربر است چرا  که کاربر در پایان روز عاوه بر اینکه خستگی کمتری احساس می کند کار  بیشتری انانجام داده و مطمعنا جزو کسانی خواهد بود که این ابزار را به دیگران توصیه  می کند.

دستگاه های مشابه
bosch hammer gsh 16برای مشاهده انوا ع چکش تخریب بوش کلیک کنید
با تشکر
ایران بوش

where to buy abortion pills online abortion pill online purchase on line abortion pill

where can i buy abortion pills

http://www.extrageek.com/template/default.aspx?an-abortion-pill abortion pill online purchase
on line abortion pill abortion pill abortion pill
go click here website
read here viagra with atacand link
why women cheat on men wife cheated on me unfaithful husbands
تعداد بازدید : 5641
نام  
ایمیل  
وب سایت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای ایران بوش محفوظ می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت آبی