پرفروش ترین
آخرین مطالب

مقاله

 
on line abortion pill i need to buy the abortion pill abortion pill
dating site for married people married affairs sites infidelity signs
will my wife cheat again when your husband cheats open

31 - اره میزی بوش gts 10 j

31 - اره میزی بوش gts 10 j
اره میزی بوش BOSCHاره میزی ، دومین بازار بزرگ پس از فارسی بر را در بازار ابزار های رومیزی به خود اختصاص داده است و به همین دلیل از اهمیت زیادی برای شرکت های فعال در زمینه ابزار برخوردار است . تقاضای  بالا از کاربران مختلف با سلیقه و نیاز های متفاوت ، شرکت بوش را بر آن داشته است تا با انجام تحقیقات بازار و توجه به صدای مشتری محصولاتی را تولید نماید که دقیقا منطبق بر نیاز بازار باشد. آنچه که بر اساس تحقیقات شرکت بوش برای مشتریان اره میزی اهمیت دارد، عبارت است از : دقیق بودن ، کوچک و قابل حمل بودن  ، ایمنی حین کار ، تمیزی محل کار و کم صدا بودن.
براساس این نیازها  واقعی مشتریان شرکت بوش مدل gst 10 j و gst 10 xc  را طراحی و ارائه کزره است و در حال حاضر مدل gst 10 j در ایران موجود می باشد
یکی از برتری های دستگاه gst 10  قدرت بالای آن نسبت به محصولات مشابه رقیب است . موتور قدرتمند 1800 واتی این دستگاه امکان انجام طیف گسترده ای از کارها را به کاربر می دهد. مجهز بودن این محصول به سیستم شروع آرام منجر به جلوگیری از وارد شدن فشار به جریان برق هنگام روشن کردن دستگاه می شود، ضمن این که سیستم محافظت از وارد شدن بار اضافی به موتور نیز باعث افزایش طول عمر آن نی گردد. این ابزر علاوه بر برش انواع چوب های نرم ، در صورت استفاده از تیغه برش مناسب، قابلیت برش آلومینیوم و پلاستیک را نیز دارد.
دیگر برتری gst 10 j قابل حمل بودن آن است . این دستگاه به دلیل بدنه استیل و سبک ، اندازه کوچک و همچنین لبه صاب برای نگهدارشتن و بلند کردن دستگاه، به راحتی توسط کاربر قابل حمل می باشد
ضمنا این دستگاه را می توان به صورت استاده نیز قرار دادتا جای کمتری را اشغال کند.
از دیگر نکاتاین دستگاه گارد ایمنی دستگاه که به سادگی و بدون نیاز به هیچ ابزار ی قابلیت نصب و برداشتن دارد.  در قسمت زیرین دستگاه قابل نگهداری است و این موضوع مانع از شکستگس آن حین حمل و نقل یا انبار کردن می شود . امکان  نگهداری اجزاء زیر دستگاه فقط به گارد ایمنی محدود نمی شود بلکه گیج فارسی بری ، آچار های تعویض تیغه ، آچار آلن ؛ تبدیل جارو برقی ، اهرم هل دادن قطعه کار و چند قطعه دیگر دستگاه نیز در زیر دستگاه قابل نگهداری است. این امر کمک زیادی به حمل آسان دستگاه بدون آسیب رساندن به آن می نماید.
نکته مهم ایمنی در رابطه به این دستگاه : اولا کلید دارای محافظی است که دستگاه به طور اتفاقی روشن نشود، ثانیا در صورت ایجاد خطر می توان به سرعت و ب ضربه زدن به محافظ کلید بدون نیاز به فشار دادن کلید ، دستگاه را خاموش  کرد .
تیغه جدا کننده دستگاه به راحتی و بدون نیاز به ابزار و تنها با یک کلیک پایین آورده می شود و با توجه به این که تیغه ابزار را می توان به اندازه رویت فقط یک دندانه پایین آورد، شیار زدن با این دستگاه کاری بسیار آسان است. این در حالی است که در ابزار های مشابه رقبا برای شیار زن باید تیغه جداکننده را با استفاده از ایبزار مخصوص برداشت و در صورتی که نصب مجدد آن فراموش شود خطر ایمنی  زیادی به همراه دارد.
در رابطه با اندازه دستگاه  باید به این نکته اشاره کرد که عرض 460 م م این دستگاه از سمت راست تیغه که در صورت باز کردن میز ایاد می شود و عرض 210 م م  آن از سمت چپ نیازی بسیاری از کاربران را پوشش می دهد ضمن این که حداکثر عمق برش دستگاه در حالت 90 درجه 79 م م و در حالت 45  درجه 56 م م است.


برای دیدن انواع اره میزی بوش کلیک کنید
با تشکر
ایران بوش

where can i buy abortion pills

an abortion pill abortion pill online purchase
on line abortion pill cytotec abortion abortion pill
تعداد بازدید : 13401
نام  
ایمیل  
وب سایت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای ایران بوش محفوظ می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت آبی